MHP Boyabat’ta Proje ve Aday Tanıtım Toplantısı Yaptı….

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Murat Muslu konuşmasına devamla şunları söyledi  ;

Kıymetli hemşehrilerim, Boyabat artık yeter diyor, Boyabat şehircilik vizyonuyla  tanışmak istiyor, Boyabat ortak akıl, şeffaf yönetim akıllı projeler bekliyor. Kıymetli hemşehrilerim Boyabat bizim hepimizin doğduğu, doyduğu ve hak emri geldiği zaman kara toprağına sığınacağımız bir şehirdir.

Boyabat’ı hak ettiği düzeye çıkarmak şehirler arasında daha iyi yere taşımak, yaşamaktan mutluluk duyulan bir kent haline getirmek her birimizin asli vazifesidir. Ancak ne hazindir ki ilçemiz uzun zamandır ben yaptım oldu anlayışı ile yönetilmektedir. Bir dönem yapılanların diğer dönemde  yıkıldığına şahitlik ettik. Yapılan işlerin şehre nasıl bir katkı sağlayacağı, şehri nereye taşıyacağı esnafın, yatırımcının ve halkın  bundan ne fayda sağlayacağı üzerine derinlemesine düşünülmeden alınan kararlar şehrimize faydadan çok zarar getirmiştir.

 

Yarım kalmış projeler, çöp ve çöplük sorununun çözülememesi, içme suyunun kalitesizliği ve yetersizliği, yeşil alanların çocuk parklarının unutulmuşluğu, trafik ve otopark sorunlarına yönelik hiçbir şey yokmuş gibi davranılması 2024’ ün ne Türkiyesi’ne ne de Boyabat’a yakışmamaktadır.

Yaklaşık 30 yıldır Boyabat’ın siyasetinde yer alanlar, Boyabat’ın yıllardır yerinde saymasına sebep olanlar yeniden aday olarak karşınıza çıkmışlardır. Bugün yaşadığımız problemlerin bizatihi sorumluları, gerçek belediyecilikten , torpil ve ahlak siyasetinden bahsedemez. Bu siyaset iflas etmiştir, tükenmiştir ve modası geçmiştir. Boyabat’ta artık değişim şarttır, bu değişimde Allah’ın izniyle Milliyetçi Hareket Partisi ve Murat Muslu tarafından olacaktır. Boyabat’ın artık kaybedecek vakti, ranta  kurban edilecek bir metre karesi, yalana talana kanacak insanı yoktur. Boyabat artık uyanmıştır.

Projelerini vatandaşlarla paylaşan Başkan adayı Muslu, temel problemleri hızlıca çözmek istediklerini söyledi. Murat Muslu sözlerine şöyle devam etti ; Projelerimizin ana teması temel belediyeciliktir. İlçemiz Belediye hizmetlerinin yetersizliğinin farkındadır. Belediyecilik vizyonumuz ve şehircilik anlayışımızla temel problemlerimizi  hızlıca çözecek daha yaşanabilir bir Boyabat’ı hep birlikte inşaa edeceğiz. Ekip arkadaşlarımla birlikte gece gündüz demeden çalışarak verdiğimiz sözleri yerine getireciğiz. Sabırla beni dinlediğiniz için hepinize çok teşekkür ediyorum. Allah’a emanet olun. ‘’

Program Milliyetçi Hareket Partisi İl Genel Meclis Üye adayları  ve Belediye Meclis Üyesi adaylarının tanıtımıyla devam etti.Çekilen hatıra fotoğrafı sonrasında program son buldu.

 

 

 

Boyabatsesi

MHP Boyabat’ta Proje ve Aday Tanıtım Toplantısı Yaptı….
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!