“Nasipse Olur” Filminin Teaser ve Afişi Görücüye Çıktı!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sezonun merakla beklenen filmlerinden Nasipse Olur. Sinop Boyabatlı Vahdet Erdoğan’ın sahibi olduğu Greeanart Group’un yapımcılığıyla 28 Şubat’ta izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. ‘Nasipse Olur’ filminin teaser ve afişi görücüye çıktı.

Sinemaseverlerin içlerini ısıtacak filmin kadrosunda; Algı Eke, Burak Sevinç, Nur Sürer’in yanı sıra; Hakan Bulut, Yeşim Dalgıçer, Ünal Yeter, Barış Başar, Erdem Baş Zeyno Eracar, Derya Sen Akbacak, Aşkım Kapışmak, E.Sefa Yıldırım, Aydın Sarman gibi deneyimli ve ünlü oyuncular yer alıyor. Barış Başar’ın senaristliğini,Selahattin Sancaklı’nın ise yönetmenliğini üstlendiği ‘Nasipse Olur’un çekimleri Boyabat ve Sinop’ta yapıldı.

Ayrıca filmin çekimlerinin tamamının Boyabat ve Sinopta gerçekleştirilmiş olması, şehrin tanıtımında büyük rol oynayacağı sinema eleştirmenleri tarafından dikkat çekildi. İlk tanıtımının yeni yapılmasına rağmen yazılı ve görsel medyada takdir kazanarak şimdiden yerini aldı. Film 28 Şubatta izleyicisiyle buluşacağı günü merakla bekleniyor.

Filmin konusu küçük kasabasında büyük hayalleri olan Günfer’in (Algı Eke) hayatının peş peşe gelen felaketlerle altüst olmasının ardından. Başına gelen bütün felaketlerin tesadüfen tanığı olan Gökhan (Burak Sevinç)ile yollarının kesişmesi ve birbirlerinin hayatına dokunmaları konu ediliyor.

AFİŞİN KAHRAMANI MELOŞ ADINA
BARINAĞA 300 KİLO MAMA BAĞIŞLANACAK!

Nasipse Olur filminin yapım şirketi, filmin hazırlık aşamasında okuma provalarına katılarak kendilerine uğur getiren kedi ‘Meloş’u da sahiplenmişti. Meloş’a afişte de yer verildi ve yapım şirketi Greenart Group,minik dostları adına 200 kg yaş ve kuru mamayı sokak hayvanlarına dağı ‘Nasipse Olur’ ekibi, ayrıca 300 kg mamayı da Fatih Yedikule Hayvan Barınağı’na bağışlayacak.

“Nasipse Olur” Filminin Teaser ve Afişi Görücüye Çıktı!
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!