Boyabat’ta seçim güvenliği toplantısı gerçekleştirildi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yerel seçimler yaklaşırken Sinop’un Boyabat İlçesinde seçim güvenliği toplantısı gerçekleştirildi.

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Yerel Seçimlerinin Boyabat’ta huzur ve güven ortamında geçmesi için Seçim Güvenliği Toplantısı gerçekleştirildi.

Boyabat Kaymakamı Enver Yılmaz başkanlığındaki toplantıya ilçedeki  tüm siyasi parti  başkanları ve belediye başkan adayları katıldı. Toplantıda, seçimlerle ilgili mevzuat ve genel esaslar, seçim öncesi ve sonrasında alınacak güvenlik tedbirleri görüşüldü.Boyabat Kaymakamı Enver Yılmaz yaptığı konuşmada, seçimlerin Boyabat’ta  huzur ve güven içerisinde yapılması için her türlü güvenlik tedbirinin alındığını, seçimlere ilişkin çalışmaların hassasiyetle yürütüldüğünü söyledi. Yılmaz, Boyabat’a yakışır bir şekilde seçimlerin tamamlanması temennisinde bulundu.

 

Toplantıda, siyasi parti  başkanları ve belediye başkan adayları da görüşlerini kaydetti. Toplantı, karşılıklı fikir alışverişiyle sona erdi.

 

 

 

 

Boyabatsesi

Boyabat’ta seçim güvenliği toplantısı gerçekleştirildi
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!