YRP Boyabat Belediye Başkan Adayı Hasan Kara basın mensuplarıyla buluştu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

31 Mart Yerel Seçimleri’nde Yeniden Refah Partisi’nin Boyabat Belediye Başkan adayı Hasan Kara ilçede görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi. Sohbet havasında geçen programa Boyabat Yeniden Refah Partisi Meclis Üye adaylarıda katıldı.

Boyabat’ın artık değişim istediğini vurgulayan Başkan Adayı Kara, 5 yıl boyunca örnek bir belediyecilik yapacaklarını ifade etti.

Hasan Kara yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi ;  Boyabat son bir kaç senede kötü bir imaja sahip oldu. Sosyal medya  dünyanın on bin km ötesini bir anda etkileyen bir  mecra. Bizler bu imajı silmek  istiyoruz. Belediye’de ki sorunları düzeltmek istiyoruz. Kimsenin ekmeğiyle oynamak için de gelmiyoruz. Her seçimde bu böyle olur özellikle 20 yıldır belediyeyi yöneten iktidar partisinin belediyesi, hep şunu söylemiştir Hasan Kara geldiğinde hepinizi işten atacak… Hukuksuzluk bizim işimiz  değildir. İnsanlarımız bunu görebiliyor.

Bugüne kadar ben binlerce  insanın ekmek yemelerine vesile olmuşumdur, Boyabat’ta omzuna elimi koymadığım insan azdır. Uzun süredir belediyeden uzağım ama çarşıda, sokakta aslanlar gibi yürüyorum. Herkesten de büyük ilgi görüyorum. Uzun zamandır belediyemizin halkımıza yeterli hizmeti verememesinden dolayı da daha çok ilgi görüyoruz. Onların bize söylediği şey Boyabat’ın artık değişime ihtiyacı var diyorlar. Defalarca seçime girmiş tecrübeli biri olarak şunu söyleyebilirim ; ziyaret ettiğim yerdeki insanların bizlere nasıl baktığını nasıl umutla gözlerinin içinin güldüğünü görüyorum.

Daha önce girdiğim beş adaylı, altı adaylı seçimlerde her zaman seçimi kazanacak iki adaydan biri olduk bu seçimde de böyle olduğuna inanıyorum. Tecrübemle halkın bakışını okuyabiliyorum. Allah’ın izniyle bu seçimi hemşehrilerimizin desteğiyle açık farkla kazanabileceğimiz ümidindeyiz. Seçimi kazandıktan sonra Boyabat’ta  5 yıl boyunca örnek bir belediyecilik yapacağız. Yeniden Refah Partimizin’de sloganı  olan ‘’ Önce Ahlak ‘’ diyoruz.  ‘’

Program çekilen hatıra fotoğrafıyla son buldu.

 

 

 

Boyabat Sesi

 

YRP Boyabat Belediye Başkan Adayı Hasan Kara basın mensuplarıyla buluştu
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!