Boyabat Ülkü Ocakları’ndan İhtiyaç Sahiplerine ve Saglık Çalışanlarına Destek…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Boyabat Ülkü Ocakları, ilçedeki ihtiyaç sahibi ailelere Ramazan yardımında bulundular.Ayrıca sağlık çalışanlarının ve hastanede yatan vatandaşların ihtiyacını karşılamak için bardak suları Boyabat 75.Yıl Devlet Hastanesi yetkililerine teslim ettiler.

Toplanan bağışlarla hazırlanan gıda kolileri, ihtiyaç sahibi ailelerin evlerine teslim eden Boyabat Ülkü Ocakları Başkanı Kerim YENER, gazetecilere yaptığı açıklamada, birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyulan günlerde ihtiyaç sahibi vatandaşların yanında yer almaya çalıştıklarını belirtti.

Ramazan paylaşmaktır hayırseverler ile ihtiyaç sahipleri arasında köprü kurduklarını anlatan YENER, şunları kaydetti:

Devletine ve milletine hizmet etmeyi bir ömür boyu kendine şiar edinmiş Ülkücüler olarak içinden geçtiğimiz zorlu süreçte tüm gücümüz ve imkanlarımızla sahadayız. Boyabat Ülkü Ocağı yönetimi olarak Boyabat’ımızın sıkıntılarını tespit ediyor ve olunması gerekli yerde oluyoruz. Kaymakamlıkla sağladığımız iletişim sonrası kendi imkanlarımızla vatandaşımıza erzak ve nakdi yardım yapılmıştır dedi.

Ayrıca Başkan YENER Açıklamasında;Yine daha önceki programlarımızda sağlık çalışanlarının yanında olacağımızı beyan etmiştik. Sağlık çalışanlarımızla yaptığımız görüşmelerde hastanenin içme suyu ihtiyacı olduğu en fazla tüketimin içme suyu olduğu tarafımıza iletilmiştir. Sağlık çalışanlarının ve hastanede yatan vatandaşlarımızın ihtiyacını karşılamak için bardak sular hastane müdürümüze teslim edilmiştir. Yine ekmeği paylaşmak ekmekten daha lezzetlidir düsturu ile ihtiyaç sahiplerinin tespit edilerek yaptığımız erzak yardımlarımızı karantina köylerini de içine alarak tüm ilçe genelinde devam ettiriyoruz. Boyabat Ülkü Ocağı olarak yaptığımız faaliyetlerde emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Boyabat Ülkü Ocağı her daim sahada, devletin ve milletin yanında durmaya devam edecektir dedi.

Boyabat Ülkü Ocakları’ndan İhtiyaç Sahiplerine ve Saglık Çalışanlarına Destek…
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!