Gündem

BOYABAT MANŞET AİLESİN’DEN KAMUOYUNA DUYURU..!

Milletimiz,dünyayı etkisini altına alan pandemi belasıyla uğraşırken evladını anasından ayıran bu günlerde emekli 103 Amiral’i hangi saiklerle yan yana getirip adeta demokrasiye balans ayarı verircesine meşum bildiriyi hazırlatan kliklere ve darbe heveslisi artıkların kulaklarına küpe olurcasına, tek derdimiz ‘VATAN’ parolasıyla 15 Temmuz’da tavrımız ve duruşumuz nasılsa bugünde  yarında  ‘O’ olacaktır.

Demokraside millet iradesinin tecelligahı sandıktır,sandıktan çıkana razı olmayıp ‘Millet İradesini’ hiçe sayarak gizli kapalı kapılar ardında plan yapan,yuvalanan fırsat bekleyen her ferdi demokratik temayüller içerisinde uyararak akıllarını başlarına almalarını tavsiye ediyoruz.

Birilerini bir şey’lerle itham etmek gibi niyetimiz yok ancak meşum gecenin üzerinden çok bir zaman geçmemesi ve pusuda yatan çakal misali fetö’cü  alçakların ekmeğine istemeyerekte olsa yağ sürdürdüklerini bilmeleri gerektiği kanaatindeyiz.

Bizler Vatansever Türk Gençleri olarak,’En Kötü Sivil Yönetim, En İyi Askeri Yönetimden İyidir’ şiarıyla  düşünce hamuru bu topraklarda yoğrulmayan bizden görünüp ama bize benzemeyen hiç bir klik’e,cemaate ve cemiyete yaşadığımız ‘Cennet Vatanı’ teslim etmeyeceğimizi  açıkça beyan ediyoruz.

Son olarak yaşadığımız toprakların yurt olması için verilen mücadelede şehadet şerbetini içenlere rahmet, gazi olup uzvundan geçenlere metanet, eli öpülesi ailelerine sabır diliyoruz.

“YAŞASIN VATAN,YAŞASIN TÜRK MİLLETİ”

 

Boyabat Manşet İnternet Haber Sitesi

www.boyabatmanset.com

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu