Anadolu medyasının yeni rotası Sinop oldu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Anadolu basını iki günlük ‘Yeni Rota Sinop Medya Buluşması’ kapsamında Sinop’a geldi.

“Yeni Rota Sinop Medya Buluşması” programı kapsamında Anadolu Yayıncılar Derneği organizasyonu ile İlimize gelen ulusal ve yerel medya kuruluşlarında görev yapan gazeteciler,Vali Erol Karaömeroğlu’nu makamında ziyaret ettiler.

Sinop’un tanıtılması amacıyla “Yeni Rota Sinop Medya Buluşması” programı kapsamında, 21–22–23  Ağustos tarihlerinde İlimizde bir dizi program gerçekleştirecek ve 3 gün süreyle İlimizin tarihi ve doğal güzelliklerini gezecek olan gazeteciler ile  sohbet eden ve tek tek tanışan  Vali Erol Karaömeroğlu yaptığı açıklamada “Sizleri İlimizde ağırlamaktan şeref duyduk.Gelecekte Anadolu’nun parlayan yıldızı olacak olan Sinop’ta önemli medya kuruluşlarının gazetecilerini ağırlamak bizleri son derece mutlu etti. İlimizin tanıtımı yönünde sizlerin desteklerini bekliyoruz.İlimize hoşgeldiniz.” dedi.
Vali Erol Karaömeroğlu’ndan sonra bir açıklama yapan AK Parti Sinop Milletvekili Dr.Nazım Maviş, “Sizleri burada ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Anadolu Yayıncılar Derneği Başkanı Sinan beye teşekkür ediyorum ve onun şahsında bütün heyete hoş geldiniz diyorum. Sloganımız “Yeni Rota Sinop Medya buluşması”.İlimiz tarih, kültür ve doğa şehri. Misafirlerimizi ilimizde görmekten mutlu olduğumu bir kez daha ifade etmek istiyorum”.dedi.
Ziyaret sonrasında Vali  Erol Karaömeroğlu ziyaret anısına Anadolu Yayıncılar Derneği Başkanı Sinan Burhan’a Sinop’a özgü kotra hediye etti.Topluca hatıra fotoğrafı çekilmesi sonrasında ziyaret sona erdi.
Anadolu medyasının yeni rotası Sinop oldu
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!