İkisi de Gitsin Dediler…Cağdaş:Sinop’un tarihinde en beceriksiz milletvekili olarak anılacaksın!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sinop’un sorunlarına duyarsız kalışları  nedeniyle AK parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş ile Sinop il Başkanı Uğur Giresun’a tepkiler her geçen gün büyüyor.

Gerek meydan projesindeki başarısızlıkları gerek sağlıktaki gelişmeler gerek işe alımlar olsun bir çok konuda Vatandaşların tepkilerini çeken ikili için AK parti tabanından da sesler yükselmeye başladı.

Partililer “ ikisi de partinin başından gitmeli yoksa 2023 seçimlerinde partimiz ağır bir kazaya maruz kalır “ dediler.

 

Kaynak:halksesi.com

 

Ayrıca halksesi.com haber sitesinin Genel Yayın Yönetmeni araştırmacı Gazeteci- Yazar Mete Çağdaş, sosyal medya üzerinden Sinop Milletvekili Nazım Maviş hakkında ciddi iddialarda bulundu.

 

Çağdaş Açıklamasın da;

 

Nazım Maviş…

Senin Sinop merkezine olan kinini ,hırsını biliyoruz.

Bu yüzden Sinoplunun yüzüne gülüp arkasından ne işler karıştırdığına da biliyoruz.
Senin Cihannüma adı altında Sadece Sinop değil Türkiye genelinde örgütlenme çalışmalarını yaptığını da biliyoruz.

Tıpkı fetöcüler de olduğu gibi referansız bu Cihannüma denilen örgütlenmesine herkesi almadığınızı da biliyoruz.Ve bu Cihannüma’cı denilen kişileri Sinop’ta müdür,Amir,şef gibi makamlara yerleştirerek yarın AK partinin alternatifi olmaya çalışacağınızı da biliyoruz.

Ben ve dostlarım hakkında cihannümacılara uyarılar yaparak bizi itibarsızlaştırma ve güçlü olmamamız yönünde telkinler verdiğini de biliyoruz.Lakin sende,kurduğunuz Cihannüma denilen örgütlenmeniz de ilk seçimde yerle yeksan olacaksınız!

Çünkü Sinop merkezini öyle bir hale dönüştürdünüz ki seçime liyakatsız atamalar ile çökerttiğiniz bürokratlar ile gidilecek.Sinop’ta anket yapılsın Sinopluya sorulsun bakalım hangi kurumdan memnunlar.

Ben şahsen hiç birinden memnun değilim bu konuyla ilgili Sayın Cumhurbaşkanına gerekli notları iadeli taahhütlü posta ile gönderdim.

Sözün özü Sen Sinop’un tarihinde en beceriksiz milletvekili olarak anılacaksın dedi.

İkisi de Gitsin Dediler…Cağdaş:Sinop’un tarihinde en beceriksiz milletvekili olarak anılacaksın!
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!