SARAYDÜZÜ BELEDİYE BAŞKANI FERDİ CANOĞLU GÖREVİNE BAŞLADI…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Milliyetçi Hareket Partisi Saraydüzü Belediye Başkanlığına %54.01 oy oranıyla seçilen Ferdi Canoğlu mazbatasını alarak belediye başkanlığı görevine başladı.

Bugün düzenlenen mazbata töreninde AK Parti Belediye Başkanı Hasan Peker’den görevi devralan Milliyetçi Hareket Partisi ( MHP ) Belediye Başkanı Ferdi Canoğlu’na, Hasan Peker başkanlık rozetini kendi elleriyle takarak yeni görevinde başarılar diledi ve makamdan ayrıldı.

Görevine başlayan Saraydüzü Belediye Başkanı Ferdi Canoğlu açıklamasında;

Kıymetli Hemşehrilerim,

Bir seçim dönemi geride kalmış, sizlerin isteği, dileği sandığa yansımıştır. Sizler yüce gönüllerinizle teveccüh göstererek Milliyetçi Hareket Partisine ve şahsıma gönlünüzü açtınız ve hizmet için onay verdiniz. Mesele gönüllere girmek kadar gönüllerde kalıcı olabilmektir. Bu nedenle bizleri yoğun bir çalışma takvimi beklemektedir.

Belediyecilik, temelde bir hizmet yarışıdır. Bu yarış memleketimize hizmet etmek ve bu hizmetin çıtasını yükseltmek için yapılmaktadır. Hasan Peker Başkanımız da 17 yıllık hizmet süresinde Saraydüzü’ne büyük emek vermiş, önemli hizmetlerde bulunmuştur. Bu vesileyle Hasan Peker Başkanım ve ağabeyimi hizmetlerinden ve emeğinden dolayı kutlar, sizler adına da teşekkürü borç bilirim.

Değerli Hemşehrilerim, sizlerin teveccühü bizlere 5 yıllık bir hizmet kapısını aralamıştır. Önümüzde uzun bir yol vardır. Bu yolda hiç durmadan, hiç yorulmadan, gece gündüz demeden ilerleyeceğimizi bilmenizi isterim. Bundan sonra hep birlikte, daha çok çalışarak Saraydüzü’nü daha iyi bir geleceğe taşıyacağız. Talip olduk, kazandık, Bismillah dedik, görevimizi başladık. Bizleri gelecekte daha güzel bir Saraydüzü beklemektedir dedi.

SARAYDÜZÜ BELEDİYE BAŞKANI FERDİ CANOĞLU GÖREVİNE BAŞLADI…
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!