Sinop Milletvekili Karadeniz afet bölgesinde

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz sel felaketinin yaşandığı Giresun’a gitti.

Giresun’un Dereli ilçesinde sağanak nedeniyle derenin taşması sonucu cadde ve sokaklar su altında kaldı. İlçe merkezinde derenin taşmasının ardından çok sayıda araç ve iş yeri hasar gördü. Sel felaketinde 4 vatandaş hayatını kaybederken 11 kişiyi arama çalışmaları ise devam ediyor.

Giresun’da yaşanan sel felaketi ardından Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Merkez tarafından görevlendirilen heyet içerisinde yer alan Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, heyetle birlikte afet bölgesine ulaştı.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun başkanlığında milletvekillerinden oluşan heyet, sel felaketinin boyutlarını yerinde inceleyecek. Heyette, CHP Yüksek Disiplin Kurulu Başkanı ve Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, Tokat Milletvekili Kadim Durmaz, Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel, Samsun Milletvekili Kemal Zeybek ve Giresun Milletvekili Necati Tığlı yer alıyor.

Büyük bir felaket yaşandığı anımsatan CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, tüm bölge halkına geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Karadeniz: “CHP heyeti olarak Genel Başkan Yrd. Ordu Milletvekilimiz Seyit Torun, Genel Başkan Yrd Kahramanmaraş Milletvekilimiz Ali Öztunç, YDK Başkanı Artvin Milletvekilimiz Uğur Bayraktutan, Giresun Milletvekilimiz Necati Tığlı,Tokat Milletvekilimiz Kadim Durmaz, Ordu Milletvekilimiz Mustafa Adıgüzel ve İstanbul Milletvekilimiz Emine Gülizar Emecan ile, Giresun da afet bölgesindeyiz. Çalışmalarımız devam ediyor. Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Kaybolan vatandaşlarımızın arama çalışmaları devam ediyor. Bu zor günleri birlik ve beraberlik içinde atlatacağız” dedi.

Vitrinhaber
Sinop Milletvekili Karadeniz afet bölgesinde
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!