Sinop Valiliği: Tüm etkinlikler iptal!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sinop’ta pandemi tedbirleri kapsamında kamu kurum, kuruluş, meslek kuruluşları ve STK’ların düzenleyeceği etkinlik ve genel kurullarının Aralık ayına kadar ertelenmesine karar verildi.

Sinop Valiliği tarafından yapılan açıklamada, İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu tarafından alınan son kararla kamu kurum, kuruluş, meslek kuruluşları ve STK’ların düzenleyeceği etkinlik ve genel kurullarının Aralık ayına kadar ertelendiği belirtildi.

Açıklamada: “İlimiz genelinde 02.10.2020 tarihinden itibaren 01.12.2020 tarihine kadar sivil toplum kuruluşları, kamu kurumu niteliğindeki meslek kuruluşları, ziraat odaları, tabip odaları, barolar, mimarlık ve mühendislik odaları, bunların temsilcilikleri, üst kuruluşları ve birlikler-kooperatifler tarafından düzenlenecek olan etkinlikler ve genel kurullarının ertelenmesine, İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu tarafından 02.10.2020 tarihinde oy birliğiyle karar verilmiştir” denildi.

Açıklamada ayrıca, alınan karara uymayanların para cezasının yanında, iki aydan bir yıla kadar hapis cezasıyla cezalandırılacağı kaydedildi.

Sinop Valiliği: Tüm etkinlikler iptal!
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!