Sinop Valiliğinden İzmir’e destek kampanyası

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sinop Valiliği tarafından İzmir’de meydana gelen depremde mağdur olan vatandaşlara destek olmak amacıyla yardım kampanyası başlatıldı.

Sinop Valiliği tarafından, 30 Ekim tarihinde İzmir’de meydana gelen 6.6 şiddetindeki deprem sonrasında bölgede yaşayan afetzede vatandaşlara destek olmak amacıyla yardım kampanyası başlatıldı. Valilik Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı kanalıyla yürütülecek kampanyada vatandaşların bağışlayacağı gıda ve battaniye gibi malzemeler deprem bölgesine ulaştırılacak.

Başlatılan kampanya ile ilgili Valilikten yapılan bilgilendirmede yardımda bulunmak isteyen vatandaşların il ve ilçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarına müracaat edebilecekleri aktarıldı. Bilgilendirmede ayrıca şu ifadelere yer verildi; “30.10.2020 Cuma günü saat 14.51 sıralarında İzmir’de yaşanan deprem nedeniyle afetzedelere dağıtılmak üzere ihtiyaç duyulan gıda kolisi ve  yeni battaniye yardımında bulunmak isteyen kişi veya  kuruluşlarımız için, Sinop İl ve İlçe  Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarımız 24 saat hizmetinizdedir.

Yardımda bulunmak isteyen vatandaş  ve  kuruluşlarımızın, Sinop Valiliği Hükümet Konağı giriş katında bulunan Sinop İl Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımıza bizzat gelerek yardımlarını teslim etmeleri  veya  Vakfımızın; 0 368 260 03 49 -0 537 526 40 10 numaralı telefonlarından iletişime geçmeleri  rica olunur. Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Sinop Valiliğinden İzmir’e destek kampanyası
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!