Sinop Valisi Erol Karaömeroğlu Ankara’da Ziyaretlerine Devam Etti.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Sinop Valisi Erol Karaömeroğlunu Makamında Kabul Etti.

İçişleri Bakanı  Süleyman Soylu, Vali Erol Karaömeroğlu, AK Parti Sinop Milletvekili Dr. Nazım Maviş, AK Parti İl Başkanı Uğur Giresun ve AK Parti Merkez İlçe Başkanı Faruk Şanoğlu’nu Makamında kabul etti.

Bakanlık Makamında gerçekleşen ziyarette, Sinop Şehir Meydanı Projesi kapsamında yıkılacak ve yenisi yapılacak olan Valilik Binası, Türkeli Hükümet Konağı, Boyabat Meydan Projesi ile ilgili İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya bilgiler sunularak, değerlendirmelerde bulunuldu.
Ziyaretten  duyduğu memnuniyeti ifade eden İçişleri Bakanı  Süleyman Soylu, Vali Erol Karaömeroğlu ve beraberindeki heyete teşekkür ederek, ilimizde yapılan çalışmalar ve faaliyetler hakkında da genel bilgiler aldı.
Sinop Valisinden Adalet Bakanı Abdülhamit Gül’e Ziyaret.
Vali Erol Karaömeroğlu, AK Parti Sinop Milletvekili Dr. Nazım Maviş, AK Parti İl Başkanı Uğur Giresun ve AK Parti Merkez İlçe Başkanı Faruk Şanoğlu ile birlikte Adalet Bakanı Abdülhamit Gül’ü ziyaret etti.

Bakanlık Makamında gerçekleşen ziyarette, Adalet Bakanı Abdülhamit Gül ile yeni Adliye binasının yapımı sürecindeki gelişmeler ele alınarak, istişarelerde bulunuldu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Vali Erol Karaömeroğlu ve beraberindeki heyete teşekkür etti.
Vali Erol Karaömeroğlu ziyaret anısına Adalet Bakanı Abdülhamit Gül’e Sinop’ a özgü kotra takdim etti.

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca ile Sağlık Yatırımları Görüşüldü.

Vali Erol Karaömeroğlu, AK Parti Sinop Milletvekili Dr. Nazım Maviş, AK Parti İl Başkanı Uğur Giresun ve AK Parti Merkez İlçe Başkanı Faruk Şanoğlu ile birlikte Sağlık Bakanı Dr.Fahrettin Koca’yı ziyaret etti.

Bakanlık Makamında gerçekleşen ziyarette, İlimiz ve İlçe Devlet Hastanelerimizin Doktor ihtiyaçları, Erfelek İlçemize yeni yapılacak olan Hastane binasının yapım işi ihalesi, Türkeli İlçemize yapılacak olan yeni hastanenin yatırım programına alınması, Hastanelerimizin ihtiyaç duyduğu tıbbi cihazlarla ilgili konuların yanında ayrıca, Sinop Şehir Meydanı Projesi kapsamında Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi binasının esnaf çarşısı yapılabilmesi için TOKİ’ye tahsis edilmesi konusunda Sağlık Bakanı Dr.Fahrettin Koca ile görüşme yapıldı ve karşılıklı istişarelerde bulunuldu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Sağlık Bakanı Dr.Fahrettin Koca, Vali Erol Karaömeroğlu ve beraberindeki heyete teşekkür etti.
Sinop Valisi Erol Karaömeroğlu Ankara’da Ziyaretlerine Devam Etti.
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!