Sinoplu Öğrencilere Ücretsiz Online Eğitim

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sinoplu öğrenciler SİNDEF tarafından geliştirilen Sindefokul projesi ile bilgisayar ortamında online eğitim hizmeti alacak.

Sinop Dernekleri Federasyonu (SİNDEF) tarafından başlatılan “Online Eğitim Sistemi – Sindefokul” projesiyle önemli bir eğitim hizmetine imza attı. Proje kapsamında İstanbul ve Sinop’ta yaşayan 2 bin 500 Sinoplu öğrenci, web tabanlı bir sistem üzerinden 250 bin adetlik soru bankasının yanında tüm derslere video ortamında ulaşabilecek. Proje okul öncesi eğitimden başlayıp, 12 sınıf ve YKS hazırlık kursuna kadar öğrencilere katkı sağlayacak.

Projenin startı SİNDEF genel merkezinde düzenlenen törenle verildi. Programda çok sayıda çocuğa şifrelerini bizzat SİNDEF Genel Başkanı Hasan dalkıran teslim etti. Öğrencilerin dağıtılan şifre ile sisteme giriş yaparak günlük ders tekrarı yapabileceklerini ve bol bol soru çözebileceklerini dile getiren Hasan Dalkıran, İstanbul’da 1500, Sinop’ta da 1000 çocuğun sisteme girişinin sağlanacağını söyledi. 

EĞİTİM BİR ÜLKENİN GELECEĞİDİR
Hasan Dalkıran: “Eğitim bir ülkenin geleceğidir. Eğitim hayatımızın bir parçası, olmazsa olmazımız olduğunu hepimiz biliyor ve idrak ediyoruz. Dünya’da bilim ve teknoloji alanında yaşanan baş döndürücü gelişmelerde hepimizce bilinen bir gerçektir. Eğitimle beraber teknoloji de artık hayatımızın bir parçası haline geldi. Bu çerçevede çocuklarımızın ve gençlerimizin eğitimini destekleyen her türlü projede varız ve var olacağız. En değerli varlığımız olan çocuklarımızın yarınlara hazırlanmasındaki en önemli ve temel görevimiz hiç kuşkusuz eğitiminize vereceğimiz destektir.
İşte bu nedenle çocuklarımız için en geniş kapsamlı ‘Online Eğitim Sistemi’ projesi geliştirdik. 

OKUL ÖNCESİNDEN 12. SINIFA KADAR
Bu proje okul öncesi eğitimden başlayıp, 12 sınıf ve YKS hazırlık kursuna kadar eğitiminize katkı sağlayacak bir proje. Öğrencilerimiz, sindefokul.com adresine girerek evde, okulda, tatilde, tüm cihazlarda özgürce kullanabilecek, konu çalışıp bol bol test çözecek ve kendi deneme sınavını yapabilecek. Çocuklarımızın bu projeyi küçük bir hediye olarak kabul etmelerini istiyoruz. Öğrencilerimizin eğlenceli bir şekilde kolayca öğrenebilecekleri bu sistemin kullanıcısı olacaklarından eminiz. Başarının en önemli kuralı sistemli ve çok çalışmaktır” dedi.

Sistemden öğrencilerin 2021 yılına kadar ücretsiz olarak yararlanabileceklerini dile getiren SİNDEF Genel Başkanı Hasan Dalkıran, sistemden yararlanmak isteyenlerin 0538 087 97 66 nolu telefondan kendilerine ulaşabileceklerini sözlerine ekledi.

Sinoplu Öğrencilere Ücretsiz Online Eğitim
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!