Tabletsiz Öğrenci Kalmayacak

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 Vali Erol Karaömeroğlu, uzaktan eğitim sürecinde internet ve cihaz gereksinimi olan öğrenciler için Millî Eğitim Bakanlığı tarafından ilimize gönderilen tabletlerin dağıtım programına katıldı.

Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirilen programda, Millî Eğitim Bakanlığı tarafından ilimize gönderilen Sim Kart ve Hafıza Kartlarıyla birlikte 900 adet  tabletin dağıtımını gerçekleştiren Vali Erol Karaömeroğlu; ‘‘şu an itibariyle İlimizde hayırsever vatandaşlarımızın da desteği ile toplam 1933 tablet öğrencilerimize dağıtıldı.
Bugün burada Milli Eğitim Bakanlığımız tarafından gönderilen tabletlerimizin temsili dağıtımını gerçekleştiriyoruz. Valilik olarak da mağdur öğrencilerimizin tabletlerini karşılamaya çalışıyor ve tablet dağıtımına devam ediyoruz.  Bakanlık tarafından gönderilen bu tabletler ile gönderilen kartlar vasıtasıyla öğrencilerimiz doğrudan internete bağlanarak canlı derslere devam edebilecekler. Öğrencilerimiz 15 Şubat’a kadar devam edecek olan uzaktan eğitime bu tabletler vasıtasıyla katılım sağlayacaklar. Bu tabletlerin İlimize ulaştırılması  noktasında Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya Selçuk’a  çok teşekkür ediyorum” dedi.
Tabletsiz Öğrenci Kalmayacak
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!