Vali Karaömeroğlu’dan, sağlık çalışanlarına moral ziyareti

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Vali Erol Karaömeroğlu, Covid-19 salgını nedeniyle fedakarca ve özverili bir şekilde görev yapan sağlık personeline moral ziyaretinde bulundu.  

İl Sağlık Müdürü Dr. Fatih Reyhanlıoğlu ve hastane yöneticilerinden hastanenin genel durumu ve çalışmalar hakkında bilgi alan Vali Erol Karaömeroğlu, Acil serviste tedavi gören hastalara geçmiş olsun dileklerini iletti.

Daha sonra, sağlık çalışanları ile bir araya gelerek bir süre sohbet etti. Çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Vali Erol Karaömeroğlu, Sinop Atatürk Devlet Hastanesini ziyaretinde Covid-19 salgınının başladığı günden bu yana gecesini gündüzüne katarak hiçbir fedakarlıktan kaçınmayarak hastaların sağlıklarına kavuşabilmeleri için çalışan çok değerli Sağlık çalışanlarımıza ne kadar teşekkür etsek onların haklarını ödeyemeyiz. Bende bir nebze de olsa bu zorlu süreçte, en azından moral olma ve haklarını teslim etmek adına İstanbul Marka ve Kariyer Zirvesi Etkinlikleri kapsamında 4. Türkiye Altın Marka Ödüllerinin de sahiplerini bulduğu organizasyonda şehrimize verilen “Yılın Şehircilik Markası-Mutlu Şehir” ödülünü Sağlık çalışanlarımıza ithaf ettim.

Bu vesileyle, sizlere ve tüm sağlık çalışanlarımıza çok teşekkür ediyor, sizleri Allah başımızdan eksik etmesin diyorum dedi.

İl Sağlık Müdürü Dr. Fatih Reyhanlıoğlu ve Sinop Atatürk Devlet Hastanesi personeli ziyaretlerinden ve kendilerine bu ödülü ithaf etmelerinden dolayı memnuniyetlerini dile getirerek Vali Karaömeroğlu’na teşekkür etti.
Vali Erol Karaömeroğlu sağlık çalışanlara tatlı ikramında bulundu.

Vali Karaömeroğlu’dan, sağlık çalışanlarına moral ziyareti
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!