Boyabat Belediyesi organik manda yetiştiriciliği kursu açtı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

“Boyabat Belediyesi Meslek Eğitim Kursları (BOYMEK) ve Boyabat Halk Eğitim Merkezi, “Bir Meslek Bir Hayat BOYMEK” Programı Başlatıyor

Boyabat Belediyesi Meslek Eğitim Kursları (BOYMEK) ve Boyabat Halk Eğitim Merkezi işbirliğiyle, Kasım 2023 tarihinde Boyabat’ta önemli iki kurs başlıyor: “Organik Manda Yetiştiriciliği” ve “Ahşap Yakma Tekniği.”

Bu fırsat, meslek edinmek isteyen ve yeni beceriler kazanmak isteyen herkese açık ve ücretsizdir. Kursları başarıyla tamamlayan katılımcılara, resmi geçerliliği olan sertifikalar verilecektir. Ancak, katılmak isteyenlerden ilkokul mezunu ve 13 yaşını doldurmuş olma şartı aranmaktadır.

Başvuru yöntemleri oldukça basit:

  • İnternet üzerinden başvurmak için, http://boymek.com adresinde bulunan online başvuru formunu doldurabilirsiniz.
  • Ayrıca, başvurularınızı şahsen yapmak isterseniz, BOYMEK merkezimizi Tarihi Kasaplar Çarşısı’nda veya Boyabat Halk Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirebilirsiniz.

Boyabat Belediyesi ve Boyabat Halk Eğitim Merkezi olarak, bu kurslar aracılığıyla topluma katkı sağlamayı amaçlıyoruz. Unutmayın, bir meslek öğrenmek bir yaşam boyu sürecek bir yetenek kazanmaktır. Bu fırsatı kaçırmayın!

Boyabat Belediyesi organik manda yetiştiriciliği kursu açtı
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!