Boyabat Jandarma Ekiplerinin Zor Anları – VİDEO

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Vezirköprü’den Boyabat’a gelen kişi jandarma ekiplerinin çevirmesine takılıyor.

Hatalı olan kişi, ceza kesen Jandarma ekiplerine sözlü tacizde bulunduğu video görüntülerinden ortaya çıkıyor.Bu olay karşısında Boyabat Jandarma ekipleri çok sakin davranarak şahsın söylemlerini duymazlıktan geliyor.

Kendisini Vezirköprü MHP ilçe başkanının yeğeni olduğunu belirtten videoda kişinin daha sonra MHP Vezirköprü İlçe Başkanlığının açıklamasıyla doğru olmadığı ortaya çıkıyor.

MHP Vezirköprü İlçe Başkanlığı Basın Açıklaması

Basına yansıyan üzücü olay sebebiyle açıklama yapma zarureti hasıl olmuştur. Görevini icra eden Boyabat Jandarma Trafik ekiplerine edep dışı bir üslupla tepki gösteren ve kendisini Milliyetçi Hareket Partisi Vezirköprü İlçe Başkanının yeğeni olarak tanıtan şahsın 2017 yılında partimizden istifa eden Turan KAYA’nın ismini zikrettiği anlaşılmaktadır.

Adli Makamların şahıs hakkında gereğini yerine getireceğinden ve bu konunun takipçisi olacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın.

Görevini icra eden kolluk kuvvetlerimize yapılan bu terbiyesizliği asla tasvip etmiyor ve şiddetle kınıyoruz. Bu ve benzeri olayların tekrarlanmaması temennisi ile görevli personelimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Vezirköprü Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Dursun GÜLÜNAY

Boyabat Jandarma Ekiplerinin Zor Anları – VİDEO
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!