Boyabat Ticaret Odası Yeni Başkanı Abdullah Genç Oldu…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası’nda  yeni başkan  ve yönetim kurulu belli oldu.Orhan Çakır’dan görevi devralan Yeni Yönetim Kurulu Abdullah Genç yeni başkan olurken yeni yönetim üyeleri de belli oldu.Konuya ilişkin açıklama yapan Abdullah Genç bir önceki yönetime teşekkür ederek şu ifadeleri kullandı;


01 Nisan 2018 tarihinde gerçekleşen Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası organ seçimleri neticesinde göreve gelen Yönetim Kurulu, ilgili Kanun ve Yönetmeliklerden doğan görev ve sorumluluklarını, vazifede oldukları süre boyunca hakkıyla yerine getirmişlerdir. Bu zaman zarfında gerek paydaş kurum ve kuruluşlar ile olan ilişkileri ve gerekse üyelerimiz özelinde yüklenmiş oldukları sorumlulukları hakkıyla yerine getirdikleri malumunuzdur.

Odamızı gerektiği şekilde temsil ettikleri ve seçim öncesinde vermiş olduğumuz vaatlerimizi yerine getirme konusunda göstermiş oldukları itinalı çalışmaları için kendilerine müteşekkiriz.

09.04.2020 tarihi itibariyle Odamızın Yönetim Kurulu üyelikleri ve görevlerinde gerçekleştirmiş olduğumuz değişiklik sonrasında şahsımın başkanlığında yeni yönetim kurulumuz; Başkan Yardımcılarımız Nazif Koltukçu ve Kadir Çok, Sayman Üyemiz Bekir Eren ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz Mustafa Yayla, Yusuf Aksu ve Cemal Kaan Kamburoğlu olacak şekilde teşekkül etmiştir.

Yeni Yönetim Kurulumuz, önceki yönetimden devraldığı sorumlulukları aynı görev bilinci içerisinde sürdürecektir. Kanun ve mevzuatın vermiş olduğu yetkiler çerçevesinde üyelerimizin menfaati ve her türlü ihtiyaçları için işimizin başında olacağız.


Tüm kadromuzla 2 yıl önce seçimle göreve geldiğimizden beri hem yönetim kurulu ve hem de meclis üyelerimizle birlikte Boyabatımız ve Odamız adına daha iyi hizmet verebilmenin bilinciyle çalıştık. Önümüzdeki 2 yıl boyunca da aynı bilinçle görevimizi icra edeceğiz. Bu süreçte telefonlarımız 7/24 açık kalacak olup, bütün istek ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Yereldeki sorunlarınızla bizler direkt olarak ilgileneceğiz, geneldeki sorunlarınızla ilgili ise TOBB Başkanımız Sn. Rifat Hisarcıklıoğlu önderliğinde çözüm yolları arayacağız.

Önceki yönetim kurulu başkanımız Orhan Çakır’ın nezdinde yönetim kurulu üyelerine harcadıkları mesai ve emeklerinden dolayı teşekkür ediyor, yeni yönetim kurulumuza da önümüzdeki sürecin hayırlı olmasını temenni ediyorum.

Bu vesileyle dünyada etkili olan Koronavirüs salgını sebebiyle hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, hasta olanlara da acil şifalar diliyorum. Salgının etkilerinin en kısa sürede ortadan kalkarak sosyal ve ekonomik hayatımızın bir an önce normale dönmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyoruz. Süreci en az zararla atlatılabilmemiz için tüm üyelerimizi ve vatandaşlarımızı kurallara uymaya ve gerekmedikçe evlerinde kalmaya davet ediyorum.


Hepinizi saygıyla selamlıyorum
.”

Boyabat Ticaret Odası Yeni Başkanı Abdullah Genç Oldu…
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!