Çocuk Parkları Dezenfekte Edildi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Boyabat Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri; 0-14 yaş arası çocukları için uygulanan sokağa çıkma izni öncesi, İlçe genelindeki parklar ve çocuk oyun alanlarında yıkama ile dezenfekte işlemleri gerçekleştirdi.

Koronavirüs önlemleri kapsamında uygulanan sokağa çıkma kısıtlamaları çerçevesinde 14 yaş altı çocuklar, yaklaşık 2 ayı bulan bir aranın ardından evlerinden ilk kez dışarı çıkacaklar. Ekipler de 11.00 – 15.00 saatleri arasında sokaklarda, parklarda ve çocuk oyun alanlarında olacak çocuklar için dezenfekte çalışmaları yaptı.

Çok uzun süredir çocukların evlerinden dışarı çıkmadığını belirten Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı;

Sınırlı bir sürede sokağa çıkılsa da çocuklarımız ve ailelerinin tedbirlere uymaları gerekiyor. Oyun alanları, sosyal mesafenin korunması açısından birtakım riskler barındırabiliyor, çocukları da bu arada kontrol etmek zor olabiliyor. Bu sebeple Boyabat’ımızdaki tüm parklar ve çocuk oyun alanlarında titizlikle çalışmalarımızı yaptık. Ancak çocuklarımızın da sosyal mesafeye çok dikkat etmelerini bekliyoruz

şeklinde konuştu.

Çocuk Parkları Dezenfekte Edildi
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!