KALEBAĞI OTEL RESTORAN VE CAFE PROJESİ YATIRIMCILARINI BEKLİYOR

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı; Kalebağı Mevkiinde yapılması planlanan; projesi Boyabat Belediyesi tarafından yapılan, yaklaşık 60 yatak kapasiteli olan ve 25 yıllığına yap-işlet modeliyle ihaleye verilecek olan “Kalebağı Otel Restoran ve Cafe” Projesi için yatırımcılara seslendi.

Proje ihalesinin 2021 yılı Şubat ayı içerisinde gerçekleştirileceğini belirten Başkan Çakıcı; “Bugün yine güçlü Boyabat’ı inşa edeceğimiz bir projeyi sizlerle paylaşıyorum. Biliyorsunuz ki; 90 yıllarda Abdullah Çağlar Başkanımız tarafından yapılan ve sonrasında geliştirilen bu Sosyal Tesis, günümüzde Boyabat’ımızın ihtiyacına, hizmet sektörünün ihtiyacına cevap vermiyor. Bu yüzden yapılacak olan yeni tesisin Boyabat’ın geleceğinde, turizminde ve gelecek misafirlerini ihtiyaçlarını karşılama konusunda önemli rol oynayacağını düşünüyorum. O açıdan Ticaret Odamızın üyelerine, İş adamlarımıza, gurbetteki İş adamlarımıza sesleniyorum. Gelin 25 yıllığına bu projemizin ihalesine girin ve Boyabat’ın değerlerine değer katın. İnşallah sizlerin desteği ile Kültür ve Turizm Şehri Boyabat’ı 2023’e hep beraber hazırlayacağız” dedi.

Ayrıca; Proje ile ilgili ayrıntılı bilgilerin Boyabat Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nden edinilebileceği de belirtildi.

KALEBAĞI OTEL RESTORAN VE CAFE PROJESİ YATIRIMCILARINI BEKLİYOR
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!