Kapalı otopark hizmete giriyor

featured
????????????????????????????????????
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Boyabat Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan kapalı otopark hizmete açılıyor. Son hazırlıkları sürdürülen 400 araçlık otopark bayramda hizmete girecek.

Boyabat Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan kapalı otopark hizmete açılıyor. Son hazırlıkları sürdürülen 400 araçlık otopark bayram öncesinde hizmete girecek. Camikebir Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı üzerinde yer alan 7500 metrekarelik ve 400 araçlık kapalı otoparkın Boyabat’ta ki park sorununu büyük ölçüde azaltması bekleniyor.

Otoparkın hizmete girmesiyle Adnan Menderes Bulvarı üzerinde oluşan çift parkların önüne geçilmesi beklenirken ara sokaklarda da yaya trafiğinin rahatlaması hedefleniyor. Araç park alanları, ışıklandırma, araç giriş-çıkış noktalarında son aşamaya gelinirken yapılacak olan son rötuşlarla birlikte otopark bayram öncesinde hizmete girecek.

Proje Boyabat’ın yüz akı olacak

Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, Boyabat’ın en işlek caddelerinden Adnan Menderes Bulvarı üzeri Kent Meydanı içerisinde bulunan kapalı otoparkın geldiği son durum ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Toplam 7500 metrekare kullanım alanına sahip olan otoparkın, dört yüz araç kapasiteli olacağını dile getiren Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, “Boyabat’ın kanayan yaralarından biri olan trafik sorununa kalıcı çözüm getirmek adına ilçemizde yapımına başladığımız Kent Meydan Projesi içerisinde yer alan 400 araçlık otoparkımız inşaallah bayramda vatandaşlarımızın hizmetine girmiş olacak. Arkadaşlarımız hummalı bir çalışma içerisinde. Tamamlandığında hem bizlerin yüz akı bir proje hem de ilçede eksikliği hissedilen bir ihtiyacın giderilmesi adına katkı sağlayacak. Rabbim bizlere böyle hayırlı işler yapmayı nasip etsin. Daha yapacak çok işimiz, yürüyecek çok yolumuz var. Boyabat’ımıza hayırlı olsun” diye konuştu.

Kapalı otopark hizmete giriyor
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!