Kastamonu Boyabat yolunda ‘korona virüs denetimi’ kuyruğu !

featured
YOL KONTROLÜNDE KORONA VİRÜS ŞÜPHESİ TAŞIYAN BİR KİŞİ KARANTİNAYA ALINDI KASTAMONU'DA 'KORONA VİRÜS DENETİMİ' KUYRUĞU!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kastamonu’da korona virüs salgınına karşı sıkı tedbirler alındı. Tedbirler kapsamında Boyabat Kastamonu yolunda 2 kilometreden fazla kuyruk oluştu. 

Çin’den tüm dünyaya yayılan ve ülkemizde görülen korona virüs salgını tedbirleri kapsamında Kastamonu’nun girişlerinde kontroller sıklaştırıldı. İçişleri Bakanlığı tarafından şehirlerarası otobüslere gelen yasağın ardından diğer araçlar da yol kontrollerinde denetleniyor ve tüm sürücülerin ateşi ölçülüyor. Seyahat izni olmayan 65 yaş ve üstü vatandaşlara da müsaade edilmiyor. Bu kapsamda yapılan kontroller sırasında yaklaşık Kastamonu Boyabat yolunda 2 kilometrelik araç kuyruğu oluştu.

Kastamonu Belediye Başkanı Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu da, Kastamonu-Taşköprü yolu üzerinde yaklaşık 2 kilometrelik araç kuyruğunun oluştuğunu belirterek, “Bu kadar ciddi bir durumda bu kadar işi ciddiye almamak çok doğru bir tavır değil. Evet, özel aracınızla seyahat etmenize engel bir durum yok ama illi bu konuda da bir yasak mı gelmesi gerekiyor. Lütfen sağlığınız için evde kalın” dedi.


Kastamonu Boyabat yolunda ‘korona virüs denetimi’ kuyruğu !
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!