Bugün yayınlanan bölümde ise son dakika bir gelişme yaşandı: kayboluşunun 200. gününde, beş şüpheli gözaltına alındı. Bu gelişme, umut ışığı oluşturdu ancak Keziban Eryılmaz’ın akıbeti hala belirsizliğini koruyor.

Gözaltına alınan kişiler arasında sevgilisi Coşkun Keskin, ağabeyi, kuzeni, arkadaşı ve akrabası yer aldı.

Eryılmaz’ın kızı Ayşe, kayboluşun ardından annesinin evine girdi ve çeşitli bulguları ortaya çıkardı. Annenin kimliği ve çantasının evde olduğunu fakat kuzeninin getirdiği ekmeğin olmadığını belirtti. Ayşe, eski sevgilisi Coşkun Keskin’i suçladı ve onun annesini evden ayrılmadan önce alıkoymuş olabileceğini iddia etti.

Müge Anlı Keziban Eryılmaz’ın katili kim?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan Coşkun Keskin, tüm suçlamaları reddetti ve kayıpla ilgisinin olmadığını savundu. Ancak adli kayıtlar, Keskin’in Keziban Eryılmaz’ı darp etmek suçundan hapis cezasına çarptırıldığını ortaya koydu.

Keskin’in yaşadığı evdeki komşuları, Keskin’in uygunsuz tavırları nedeniyle tartıştığı sevgilisi Keziban Eryılmaz’ı sürekli olarak darp ettiğini iddia etti. Ayrıca, komşular, Keskin’in davranışlarının mahalledeki kadınları rahatsız ettiğini ve darp seslerinin dışarıdan dahi duyulduğunu belirtti.

Kezban Eryılmaz’ın kaybı sürerken ölüp ölmediği kesin değil, ancak bu ihtimal de değerlendiriliyor. Olayın aydınlatılması için çalışmalar sürdürülüyor ve kamuoyu tarafından yakından takip ediliyor.