Kolaz Çayı ıslahı için Ekim ayında inşaat çalışmaları başlayacak

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Boyabat ilçesinde Kolaz Çayı ıslah çalışmaları için Samsun DSİ Bölge Müdürlüğü ve Sinop DSİ İl Müdürlüğü yetkilileri Kalebağı mevkinde incelemelerde bulundular.

Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı ve beraberinde DSİ Samsun Bölge Müdür Yardımcısı Serkan Kaman, Sinop DSİ İl Müdürü Murat Lütfü Güldoğan ve ekibi olmak üzere Kalebağı Mesire alanında Kolaz Çayı ıslah proje çalışmalarıyla ilgili incelemelerde bulundular.

Başkan Çakıcı yaptığı açıklamada “Bu gün DSİ Samsun Bölge Müdür Yardımcımız, DSİ Sinop İl Müdürümüz ve şube müdürlerimiz ve diğer ekip elemanları Kolaz Çayıyla ilgili proje çalışmaları için Boyabat’a geldiler. Yapılacak çalışmalar için yerinde incelemelerde bulunduk.

İnşallah Ekim ayına doğru inşaat çalışmaları başlayacak. Boyabat’a değer katacak. Kolaz Çayı, biritleriyle, tersip bentleriyle, rekreasyon alanlarıyla inşallah 2021 yılı sonunda bir cazibe merkezi haline gelecek. Göllemelerle beraber, Kastamonu gibi dediğimizin dışında daha güzel olacak inşallah. Her şey Boyabat için.” ifadelerinde bulundu.

Haber:Mahmut Coşkun boyabatsesi

Kolaz Çayı ıslahı için Ekim ayında inşaat çalışmaları başlayacak
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!