Sosyal Medyadan Sosyal Meydana

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Boyabat Gençlik Merkezi tarafından yürütülen ve 81 ilde gerçekleşen “Sosyal Medyadan Sosyal Meydana” projesi kapsamında gönüllü gençler bir araya gelerek birtakım etkinliklerde bulundular.

Etkinlik kapsamında Emniyet Müdürlüğü ziyareti, hastane personelleri ve hasta ziyaretleri, kıraathanede kitap okuma etkinliği yapıldı. Daha sonra Boyabat Belediyesinin de katkıları ile yapılan sokak hayvanlarının beslenmesi etkinliği yapıldı. Gönüllü gençler, veteriner hekimi eşliğinde mamaları belirli noktalara yerleştirerek minik dostlarımızı beslediler.

Boyabat Gençlik Merkezi Müdürü Hüseyin Köroğlu, yaptığı açıklamada;

“Kurumumuz tarafından yazılan ve bakanlığımız tarafından kabul gören ‘Sosyal Medyadan Sosyal Meydana’ İsimli projemiz Gençlik Ve Spor Bakanlığımızın talimatıyla 81 İlde bulunan tüm gençlik merkezlerinde yılda en az dört defa olmak üzere uygulanmaktadır. Yapmış olduğumuz etkinliklerden sokak hayvanlarının yemlenmesinde kurumumuza destek olan Boyabat Belediye Başkanı Sayın Şefik Çakıcı‘ya desteklerinden dolayı teşekkür ederiz” dedi.

Sosyal Medyadan Sosyal Meydana
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!