Boyabat’a Sinop’un İlk AVM’si Açılıyor

featured
sinop dodo plus avm
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

30 Kasım tarihinde kapılarını Sinoplulara açacak olan Sinop’un ilk alışveriş merkezi olma unvanına sahip Dodo Plus, açılış öncesi düzenlenen basın lansmanıyla kamuoyuna tanıtıldı. Yüzyıllar önce nesli tükenen ‘Dodo’ kuşundan marka ismini alan firmanın logosu maket Dodo kuşu lansman sırasında büyük ilgi gördü. Lansmana katılan Sinop basınına Dodo Plus’un menüsünde yer alan dünya mutfağının eşsiz lezzetlerinin de tanıtımı yapıldı. 

HANDE YENER SAHNE ALACAK

Boyabat yeni otogar alanında Sinoplu Yatırımcı İş İnsanı Hamit Çelik tarafından hizmete açılacak olan Dodo Plus, kısa sürede ülke genelinde şubeleşmeyi hedefliyor.  30 Kasım tarihinde ünlü sanatçı Hande Yener’in konseriyle kapılarını aralayacak olan Dodo Plus, ünlü markaların yer alacağı alışveriş merkezinin yanında, Cafe Bistro Restaurant kısmında dünya mutfağının eşsiz lezzetlerini de sunacak. Ayrıca 6 bin metrekarelik Dodo Plus içerisinde konser ve etkinlik alanı ve havuzlu bir bahçede yer alıyor. 60 kişilik profesyonel ekibiyle hizmet edecek olan Dodo Plus, Sinop ve ilçelerin başta olmak üzere çevre illerden de misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor. 

SİNOP’TA ŞUBE AÇACAĞIZ

Sinop basınını ağırlayan Yatırımcı İş İnsanı Hamit Çelik, tüm Sinopluları 30 Kasım tarihinde yapılacak olan açılışa davet etti. Sinop merkez ve ilçelerinde bugüne kadar yapılamayanı yaparak valesinden en ince ayrıntısına kadar düşünülen bir konsepte hizmet vereceklerini belirtti. 

Tesiste teknolojinin son ürünleri ve yazılımlarını kullandıklarını belirten Hamit Çelik, ilk olarak Sinop merkezde şube açmayı, ardından ülke genelinde şubeleşmeyi hedeflediklerini söyledi.  Çelik, sadece üst gelir seviyesi değil, tüm vatandaşların bütçesini zorlamayan bir fiyat anlayışı ile dünya mutfağını bölge halkının ayağına getirdiklerini kaydetti. 

AİLELER ÇOCUKLARINI GÜVENLİ ELLERE TESLİM EDECEK

Dodo Plus Satın alma Müdürü Ali İlkan Maltepe’de çok farklı bir konsept dahilinde hizmet vereceklerini dile getirdi.  Maltepe: “Son teknolojik ürünlerin kullanıldığı işletmemizde müşterilerimizin olduğu kadar geleceğimiz olan çocuklarımız için de önemli etkinlikler düzenleyeceğiz. Aileler çocuklarını güvenli ellere teslim ederken, etkinliklerle çocuklarımız hem geleceğe hazırlanacak, hem de eğlenecekler. Bölgede ilk kez robotik eğitim teknolojileri oluşturacağımız etkinlik alanında, bilgi ve teknoloji merkezimiz çocuklarımıza kazandırılacak” dedi. 

DÜNYA MUTFAĞINI AYAĞINIZA GETİRİYORUZ

Mutfak Şefi deneyimli Aşçıbaşı Mehmet Yiğit ise, “Buradaki bütün hedefimiz, yerelden dünya mutfağına nasıl açılırız? Buraya gelen misafirlere burada da bunlar varmış nasıl dedirtiriz? Aslında turizm amaçlı küçük bir adım ama, bu adım ileri de yaşayacağımız maratonun da başlangıcı olacak. Burada amacımız kaliteli hizmet sunmak. Farklı lezzetlerle, farklı kültürlerin tatlarını, soslarını insanlarımızla buluşturmak, yerelden merkeze bir ağ oluşturmak istiyoruz. İnsanlarımızı gidip sadece büyükşehirlerde bunları tatmasınlar gelip Boyabat’ta da, yaşadığı yerde de bu lezzete ulaşabilsin istiyoruz. Dodo Plus’a özel menülerimiz ve speciallerimiz olacak. Kalite hizmet ve konsept adaletli olacak. İnsanlar aldıkları hizmet, gördükleri konsept karşısında verdikleri fiyata hiç üzülmeyecekler” diye konuştu.

Boyabat’a Sinop’un İlk AVM’si Açılıyor
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!