Sinop İş İnsanları Hazır

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sinoplu İş İnsanları Derneği (SİAD) Sinop Şubesi üyeleri, 19-22 Aralık 2019 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Sinoplu İş İnsanı Fuarı SİAD, EXPO öncesi bir araya geldi.

Sinoplu İş İnsanları Derneği (SİAD) 19-22 Aralık 2019 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Sinoplu İş İnsanları Fuarı SİAD EXPO öncesi son hazırlıklarını yapıyor. Geniş katılımlı fuar öncesi organizasyonun Sinop ayağını oluşturan SİAD Sinop Şubesi yönetimi ve üyeleri bir araya gelerek son değerlendirmeleri yaptı. Ayrıca SİAD üyesi iş insanlarına yönelik sağlık başta olmak üzere bir çok alanda yapılacak kolaylık ve indirimlerle ilgili bilgilendirmeler yapıldı. 

Şube Başkanı Yılmaz Öz başkanlığında gerçekleştirilen programa SİAD EXPO Fuarı organize eden Proaktif Fuarcılık Sahibi Hüseyin Şahin ve SİAD Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Şevket Maviş’de katıldı. 

Sinop İş İnsanları Hazır
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!