TOGG’ un Sinoplu talihlisi: “Rüyamda bana çıkacağını görmüştüm”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’nin yerli otomobili TOGG‘ un kura çekilişi sonrası talihliler belli oldu. İstanbul’dan hak kazanan Metin Çetin, TOGG T10X V2 523 kilometrelik menzilli aracın kendisine çıkacağını rüyasında gördüğünü belirtti. Aracını aldıktan sonra en kısa sürede memleketi Sinop’a gitmeyi planlayan talihli, aracın Anadolu kırmızısı modeline başvurduğunu söyledi.

Togg‘ un resmi internet sitesi Trumore uygulaması üzerinden duyurulan talihliler listesi sonrası gün yüzüne çıkan Metin Çetin, projeyi iki yıldır takip ettiğini ve aracın bana çıkacağını hissettiğini söyledi. Aracın TX10 modeline başvuru yapan Çetin, yerli ve milli olması nedeniyle büyük heyecan duyduğunu ve aracın yüzde 100 elektrikli olması nedeniyle etkilendiğini ifade etti.

Araç kaydını yaparken “Elimdeki aracı satıp TOGG almaktı” diye düşündüğünü ve planının şu anda güzel işlediğini söyleyen Çetin, aracını aldıktan sonra memleketi Sinop’a gitmek istediğini belirtti. Bayrama kadar aracın teslim edilmesi halinde Anadolu kırmızısı rengindeki TOGG‘ la memleketinde gezinti yapmayı planlayan talihli, çevresindeki insanların da kendisi gibi başvurup kazanmak istediklerini söyledi.

 

 

kaynak:iha

TOGG’ un Sinoplu talihlisi: “Rüyamda bana çıkacağını görmüştüm”
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!