CHP heyetinden KOBİ ziyareti

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezince başlatılan kobi ziyaretleri Sinop’ta Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclisi Üyesi ve Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı’nın katılımıyla gerçekleşti. CHP Sinop İl ve İlçe örgütü pandemi sürecinden olumsuz etkilenen esnaf ve işletmeleri ziyaret etti.

CHP heyetinden KOBİ ziyareti 

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu liderliğinde başlatılan ve içinde bulunduğumuz pandemi sürecinden olumsuz etkilenen esnaflara dokunmayı hedefleyen kobi ziyaretleri Sinop’ta gerçekleştirildi.

Cumhuriyet Halk Partisi Sinop Milletvekili Barış Karadeniz ülke genelinde başlatılan çalışmanın esnafların sorunlarına yara bandı olacağını belirttiği açıklamasında; ” Genel Merkezimizce başlatılan ve tüm Türkiye’de esnaflarımıza temas edeceğine inandığımız Kobi Ziyaretlerimizi Parti Meclisi Üyemiz Kastamonu Milletvekilimiz Hasan Baltacı’nın katılımıyla gerçekleştirdik. Başta organize sanayi bölgeleri olmak üzere küçük esnaflarımızı da ziyaret ederek pandemi sürecinde yaşadıkları olumsuzlukları, esnafın talep ve şikayetlerini dinledik. Pandeminin esnaflarımızda açtığı yaraları onlarla sohbet ederek, çözüme dair fikir alışverişlerinde bulunarak notlarımızı aldık. Sinop esnafının sorunlarını talep ve şikayetlerini hazırlayacağımız raporla Genel Merkezimize ileteceğiz. Bizler Cumhuriyet Halk Partisi’nin birer mensubu olarak bu sıkıntılı süreci hep birlikte en az kayıpla atlatmak adına var gücümüzle çalıştık, çalışmaya devam edeceğiz. Kobi ziyaretlerimizi gerçekleştirdiğimiz Parti Meclisi Üyemiz Kastamonu Milletvekilimiz Hasan Baltacı’ya, İl Başkanımız Av. İnan Savaş Yüksel’e, İl Kadın Kolları Başkanımız Necla Topal’a, Merkez İlçe Başkanımız Mustafa Tolga Kara’ya, Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanımız Serpil Bayraktar’a, Merkez İlçe Gençlik Kolları Başkanımız Enis Çelik’e ve bizlerle olan tüm Yönetim Kurulu Üyelerimize çok teşekkür ediyorum. Bu süreci hep birlikte atlatacağız” ifadelerine yer verdi.

Vitrinhaber
CHP heyetinden KOBİ ziyareti
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!