Akıntıya kapılan yaşlı adam, 4,5 saat denizde yaşam mücadelesi verdi

featured
AKINTIYA KAPILAN YAŞLI ADAM, 4,5 SAAT DENİZDE YAŞAM MÜCADELESİ VERDİ SİNOP'UN TÜRKELİ İLÇESİNDE, MEZGİT AVI İÇİN DENİZE AÇILAN VE KENDİSİNDEN BİR DAHA HABER ALINAMAYAN YAŞLI ADAMIN, AKINTIYA KAPILARAK 4,5 SAAT DENİZDE YAŞAM MÜCADELESİ VERDİĞİ ORTAYA ÇIKTI. (YUNUS CELAL ARAZ/SİNOP-İHA)
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Sinop’un Türkeli ilçesinde, mezgit avı için denize açılan ve kendisinden bir daha haber alınamayan yaşlı adamın, akıntıya kapılarak 4,5 saat denizde yaşam mücadelesi verdiği ortaya çıktı.
Sinop’un Türkeli ilçesinde, sabah saatlerinde mezgit avlamak için balıkçı teknesiyle denize açılan 68 yaşındaki Sami Cantürk, evine geri dönmemesi üzerine yakınları ve balıkçı arkadaşları Cantürk’ü aramaya çıktı. Kıyıdan üç mil uzakta tekneye ulaşılmasına rağmen kendisini bulamayan, telefonu ve kıyafetleri teknenin içerisinde gören yakınları, sahil güvenlik ekiplerine haber verdi. Yapılan arama çalışmaları sırasında, 3 mil açıkta balık avı için ağ attığı, sonrasında serinlemek üzere denize giren Sami Cantürk’ün 4,5 saat akıntıyla mücadele ederek, 3 deniz mili mesafeyi yüzüp, ilçe sahiline döndüğü ortaya çıktı.

Yakın zamanda by-pass ameliyatı da olduğu ortaya çıkan yaşlı adamın bulunduğu haberi alan yakınları büyük sevinç yaşadı.

Akıntıya kapılan yaşlı adam, 4,5 saat denizde yaşam mücadelesi verdi

İha
Akıntıya kapılan yaşlı adam, 4,5 saat denizde yaşam mücadelesi verdi
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!