C TAKIMI 16 ŞUBAT’I BEKLİYOR

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yapımcılığını  Sinop-Boyabatlı Vahdet Erdoğan’ın yönetmenliğini Bora Onur’un yaptığı senaryosunu Barış Başar’ın kaleme aldığı C Takımı isimli komedi filmi yıldız isimleri buluşturdu.

30 yıldır arkadaş olan yedi kişinin yaşadığı maceraların anlatıldığı filmin başrollerini Toygan Avanoğlu, Murat Akkoyunlu, Sera Tokdemir, Barış Başar, Hakan Bulut, Ömer Kurt ve Turgay Tanülkü paylaşıyor.

Filmde bu isimlere Abdül Süsler Billur Yılmaz Emir Sefa Yıldırım Dilara Üçüncüoğlu Yonca Başak Kurum, Öykü Uslu, Yasemin Sümer eşlik ederken filmin kadrosunda Altan Erkekli ,Alper Saldıran, Ferdi Akarnur, Dost Elver, Cansu Canan Özgen ,Mustafa Şahin, Alpaslan Özmol  gibi yıldız oyuncular da yer alıyor  aynı zamanda filmin müziklerini yapan Çağatay Akman’da filmin kadrosunda yer alıyor.

90’lı yıllarda ve günümüzde geçen lisede tanışan bir grup arkadaşın başına gelen olayları anlatan komedi filmi C Takımı’nın 16 Şubat 2024 tarihinde vizyona girmesi planlanıyor.Nasipse Olur ve Sil Baştan Kaynanam filmleri ile tanınan yapımcı hemşehrimiz Vahdet Erdoğan “Güzel başladı güzel bitiriyoruz. Oyuncu arkadaşlarıma sette çalışan herkese çok teşekkür ediyorum. Harika bir iş çıktı. Bundan sonraki notu izleyiciler verecek” dedi.

 

 

Vahdet Erdoğan Kimdir?

1979 yılında Sinop Boyabat’ta doğdu. İlkokulu köyünde, orta ve liseyi İstanbul Üsküdar’da okudu. Üniversite eğitimini halkla ilişkiler alanında tamamladı.

Üniversite eğitiminden sonra kurumsal ve stratejik yönetim, sosyal sorumluluk, reklamcılık, organizasyon ve siyasal iletişim alanlarında eğitimler aldı. Siyasi partiler, sivil toplum kuruluşları, sosyal sorumluluk projelerinde görevler aldı, yöneticilikler yaptı. Seyahat etmek, sosyal sorumluluk projelerinde görev almak, film izlemek hobileri ve uğraşıları arasında yer almaktadır.

Reklam, tasarım, matbaa ve organizasyon alanlarında faaliyet gösteren farklı kuruluşlarda çalıştıktan sonra 2003 yılında Greenart Group’u kurdu.

Grup bünyesinde ajans, organizasyon, outdoor reklam, prodüksiyon, araştırma ve yayıncılık hizmetlerinde faaliyet gösteren şirket ve markalar yer almaktadır.

Halen Greenart Group’un yönetim kurulu başkanlığının yanı sıra TÜRK KIZILAYI Genel Merkez Delegeliği, İstanbul Gazete ve Medya Habercileri Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği, Sisay üyeliği ve Boyabat 1868 Spor Kulübü Başkanlığı’nı yürütmektedir.

Mevcut çalışmalarını sürdürürken GREENART Prodüksiyon bünyesinde film yapımcılığına başladı, ilk sinema filmi Nasipse Olur’u 2020 yılında, ikinci sinema filmi ”Sil Baştan Kayranam” 2022 Aralık ayında seyirciyle buluşturdu. Aynı dönemlerde Cinegreen sinemalarını kurdu ve sektörün 8 salonlu aktörlerinden bir tanesi haline geldi. Vahdet Erdoğan hikayesini kendi kaleme aldığı C Takımı filmi ise 16 Şubat 2023 de vizyona girecek.

 

Greenart Prodüksiyon

– “C Takımı” sinema filmi Gösterim 16 Şubat 2023

– ”Sil Baştan Kaynanam” sinema filmi. Gösterim Aralık 2022.
– ”Nasipse Olur” sinema filmi. Gösterim Şubat 2020.
– Komşuluk Temalı Uluslararası Kısa Film Yarışması. 2018 Çekmeköy.
– Cumhurbaşkanlığı Himayelerinde İhanet ve Direniş Temalı Uluslararası Kısa Film Yarışması. 2017 Çekmeköy.
– Cumhurbaşkanlığı Himayelerinde Merhamet ve Adalet Temalı Uluslararası Kısa Film Yarışması. 2016 Çekmeköy.
– İyilik Temalı Türk Kızılayı İstanbul Şubesi Kısa Film Yarışması. 2014

 

 

 

 

C TAKIMI 16 ŞUBAT’I BEKLİYOR
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!