Rektör Taşdemir, öğrencinin davetine kayıtsız kalmadı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şakir Taşdemir kendisini etiketleyerek Twitter (X) sosyal medya hesabından twit atan öğrenci Mehmet Gümüş’ün çiğ köfte davetine kayıtsız kalmadı.

Sinop Mahmut Kefevi Erkek Yurdunda kalan Sinop Üniversitesi öğrencisi Mehmet Gümüş, sınav dönemi stresini atmak için Twitter (X) sosyal medya hesabından Rektörü Prof. Dr. Şakir Taşdemir’i etiketleyerek “Bugün sadece çiğ köftemiz var ayran alamadık. Sayın rektörümüzden ayran gelir mi?” şeklinde paylaşım yaptı.

Kısa bir süre içerisinde paylaşımı gören Rektör Taşdemir öğrenciye cevap yazarak, konum ve saat bildirmeleri durumunda ayranlarla beraber geleceklerini söyledi. Öğrencinin yer ve zaman bildirmesi üzerine Rektör Şakir Taşdemir, çiğ köfte ve ayran alarak Sinop Mahmut Kefevi Erkek Yurdunda konaklayan öğrencilerin misafiri oldu.

Her zaman gençlerin yanında olacaklarını belirten Rektör Taşdemir, öğrencilerle uzun süre sohbet ederek sorularını yanıtladı ve tecrübelerini paylaştı.


 

 

 

 

Vitrinhaber

Rektör Taşdemir, öğrencinin davetine kayıtsız kalmadı
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!