SİNDEF’ten üye derneklere hijyen desteği

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sinop Dernekler Federasyonu (SİNDEF) tarafından federasyon üyesi derneklere temizlik malzemesi dağıtımına başladı.

Dünyayı sarsan yeni tip korona virüs salgınıyla mücadeleye Sinop Dernekler Federasyonu da (SİNDEF) katkı yapmaya devam ediyor. Merkezi İstanbul’da olan ve yüze yakın bağlı dernek ve bu derneklerde yer alan yaklaşık 300 bini aşan üye sayısıyla Sinop’un en önemli ve en büyük sivil toplum kuruluşlarından biri olan SİNDEF, maske ve dezenfektan cihazı dağıtımı ardından şimdi de bağlı derneklere temizlik malzemesi desteği ile gündemde.

SİNDEF Genel Başkanı Hasan Dalkıran ve yönetimi son olarak başlattıkları uygulama kapsamında temizlik ürünlerini dernek başkanlarına teslim etmeye başladıklarını açıkladı.

Sinopluların her zaman yanında olduklarını belirten SİNDEF Genel Başkanı Hasan Dalkıran, “Sinop Dernekleri Federasyonu olarak üye derneklerimize katkılar sunmaya devam ediyoruz. Covid-19 virüsünün etkilerini en aza indirmenin yolu malumunuz üzere temizlik-maske-mesafe kuralına riayet etmekten geçiyor. Bu bağlamda derneklerimize daha önce dezenfektan cihazı ve maske dağıtımlarını gerçekleştirmiştik. Şimdi de tüm derneklerimize temizlik malzemesi katkısı sunarak yanlarında olduğumuzu göstermek istedik.

Temizlik malzemelerinin dağıtımına Küçükçekmece Bölgesi ve Esenler Bölgesi Derneklerimiz ile başladık. Önümüzdeki günlerde tüm bölgelerimize ve derneklerimize temizlik malzemelerinin dağıtımını gerçekleştirmiş olacağız. Derneklerimizden ve üyelerimizden alınan tedbirlere uymalarını rica ediyor, sağlıklı günlerde yeniden birlikte olmayı diliyorum” dedi.

SİNDEF’ten üye derneklere hijyen desteği
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!