Tarihçi Ahmet Şimşirgil, Ayancık’ta öğrencilerle bir araya geldi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Marmara Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ahmet Şimşirgil, Ayancık’ta öğrencilerle bir araya gelerek kitaplarını imzaladı.

Marmara Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Sinop-Boyabatlı Prof. Dr. Ahmet Şimşirgil, Sinop’un Ayancık ilçesinde öğrencilerle bir araya geldi.

İlçe Müftülüğü tarafından Mevlid-i Nebi Haftası etkinlikleri kapsamında Ayancık’a gelen Şimşirgil, 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanında kurulan söyleşi alanında öğrencilere hitap etti. Öğrencilere başarılı olmak için iyi bir dinleyici olmaları gerektiğini belirten Şimşirgil “Ayancık’tan niye profesör, hakim, savcı çıkmasın? Size başarının sırrını veriyorum. Zor iş değil. Başarılı olmak çok kolay. Neredeyseniz orda olun. Sınıftaysanız sınıfta olun. Bulunduğunuz ortamda dinlemeyi öğrenin.” dedi.

Öğrencilere dini konularda da bilgi veren Şimşirgil’e İlçe Müftüsü Ömer Faruk Kıvrak tarafından teşekkür plaketi verildi.

Profesör Şimşirgil’in öğrencilerle sohbetinin ardından imza töreni düzenledi. Düzenlenen etkinlikte öğrencilere tarihçi yazar Ahmet Şimşirgil’in kitapları hediye edildi. Ardından düzenlenen imza töreninde Şimşirgil, kitaplarını imzaladı.

Tarihçi Ahmet Şimşirgil, Ayancık'ta Kitaplarını İmzaladıTarihçi Ahmet Şimşirgil, Ayancık'ta Kitaplarını İmzaladı

 

 

Ayancıkgazetesi

Tarihçi Ahmet Şimşirgil, Ayancık’ta öğrencilerle bir araya geldi.
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!