AK Parti Boyabat Belediye Başkan Adayı Ferhat Yıldız, 31 Mart Yerel Seçimleri Öncesi Boyabat’a Seslendi…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Boyabat Belediye Başkan Adayı Ferhat YILDIZ,Pazar günü yapılacak olan 31 Mart Yerel Seçimleri öncesi Boyabat halkından destek istedi ve teşekkür etti.

 

 

Boyabat’ın sorunları çözmek için Boyabat’lılardan destek isteyen YILDIZ, seçimlerin ülkeye ve Boyabat’a hayırlı olmasını diledi. 

 

Ferhat YILDIZ Konuşmasında;

 

Kıymetli Boyabatlılar…

Sizleri saygı, sevgi ve muhabbetle selamlıyorum.

Boyabatımızın geleceği için karar vereceğimiz çok önemli bir seçimin arefesinde sizlerle bir aradayım.

Değerli Hemşehrilerim,

Ben Ferhat YILDIZ, bu topraklarda doğdum, büyüdüm ve yaşamımı devam ettiriyorum. Şimdiye dek bulunduğum pozisyonlarda Boyabat’ımızın hayrına işler üretmek için çalışmış, ekmeğini yediğim, suyunu içtiğim memleketime sevdamı, vefa borcumu yerine getirmek için sorumluluk almış bir kardeşinizim.

Boyabat’ımıza, hak ettiği hizmetlere kavuşturmak ve yaşamaktan gurur duyacakları bir şehir emanet etmek için yola çıktım.

Seçim sürecindeki ziyaretlerimizde sizlerin teveccühü ile karşılaşmış olmaktan dolayı onur duyduğumu ifade etmek istiyorum. Boyabat’ımızı geçmiş dönemlerde almış olduğu belediyecilik hizmetlerinin üstüne koyarak, yeni nesil bir belediyecilik anlayışıyla, hak ettiği konuma getirmek için gece gündüz demeden çalışacağız. Büyüyen ve gelişen şehrimizin yeni ihtiyaçlarını biliyor, bu ihtiyaçlara uygun olarak geliştirdiğimiz projelerimizi kazandırmak için sabırsızlanıyoruz.

Sevgili Boyabatlılar,

Boyabat’ta, gerek belediyecilik hizmetlerinde, gerekse siyasette yeni bir sayfa açıyoruz, bugüne kadar Cumhurbaşkanımıza, Partimize ve bizlere vermiş olduğunuz kıymetli desteklerin farkındayız, sizleri rahatsız eden tüm unsurları da çok iyi analiz ettiğimizi bilmenizi isteriz. Boyabat’ın bundan sonraki süreçte, hizmetlerle, projelerle ve yatırımlarla anılması için tüm gücümüzle çalışacağız. Bizler biliyoruz ki, Boyabat enerjisi kalmamış eski tarz siyasete kulak asmayacak, tecrübesiz kadrolara şehrin yönetimini emanet etmeyecektir. Boyabat gerçek belediyeciliği tercih edecektir.

Bizler sahada bunun yansımalarını gördük ve sizlerin beklentilerini bir bir not ettik. Dersimize iyi çalıştık. Hazırız, kararlıyız.

Değerli hemşerilerim,

Inşallah 31 mart seçimlerinde boyabat, yeni destanlar yazacak, kültürüne, mirasına, geçmişine ve en önemlisi de geleceğine sahip çıkacağı bir seçim sonucuna imza atacak.

Bizlerde Boyabat’ımızın bu desteğine layık olabilmek için;

• Haktan ve adaletten zerre kadar sapmadan
• Kimseye ayrımcılık yapmadan
• Kibire kapılmadan
• Talip olduğumuz görevin, vatandaşımıza hizmet için verildiğini asla unutmadan
• Bu şehre, boyabatıma, şehrül emin olacağımızın bilinciyle yep yeni bir sayfa açıyoruz.
• Tüm bu ilkeler ışığında Boyabat’a hep beraber hizmet etmeye kararlıyız.
• Benim tek derdim, tek sevdam Boyabat.
• Rabbim beni sizlere mahcup etmesin.

Hepinizi tüm bu düşüncelerle saygı, sevgi ve muhabbetle selamlıyor, 31 mart seçimlerinin ilçemiz ve ülkemiz adına hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum dedi.

AK Parti Boyabat Belediye Başkan Adayı Ferhat Yıldız, 31 Mart Yerel Seçimleri Öncesi Boyabat’a Seslendi…
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!