AK Parti’de Boyabat İçin Temayülde Kim Birinci Çıktı?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti’de temayül yoklamalarından çıkan sonuçlarla ilgili kulislerde isimler konuşulmaya başlandı.

Sinop’ta yapılan temayül yoklamasında Boyabat Belediye Başkanlıği için dokuz aday adayı yarıştı.

AK Parti’nin Boyabat Belediyesi adaylığı için Fatih Dinar, Hüseyin Coşar, Hasan Öztürk ve Ferhat Yıldız gibi güçlü isimlerin aday adayı olduğu dile getirilirken temayül’de ise Fatih Dinar’ın ilk sırada yer aldığı iddia ediliyor.

AK Parti Sinop İl Başkanlığınca 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak Yerel Seçimler için teşkilat temayül yoklaması yapıldı.

AK Parti Sinop’ta adaylarını belirliyor. AK Parti Sinop İl Başkanlığıca, 31 Mart’ta düzenlenecek yerel seçimlerde partiden Sinop merkez ve ilçelerde aday olmak için başvuran 33 isme yönelik temayül yoklaması gerçekleştirildi. Sinop Kültür Merkezinde yapılan yoklamada toplam 592 teşkilat üyesinden Sinop merkezden 141 olmak üzere toplamda 436 kişi oy kullandı.

AK Parti Disiplin Kurulu Üyesi Avukat Mehmet Kırmızı ve İstanbul Milletvekili Bayram Şenocak’ın gözlemci olarak katıldığı temayül yoklamasında 33 aday adayı delegeler tarafından dijital ortamda oylandı. Saat 10.00’da başlayan yoklama 16:00’da sona erdi.

AK Parti’de sona eren temayül yoklamasının ardından sıra aday belirlemeye geldi. Parti genel merkezi yaptıracağı kamuoyu araştırmasının ardından belediye başkan adaylarını belirleyecek.

AK Parti’de Boyabat İçin Temayülde Kim Birinci Çıktı?
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!