Sinop Valisi Özarslan hastanede incelemelerde bulundu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sinop Valisi Dr. Mustafa Özarslan, Sinop Atatürk Devlet Hastanesinde incelemelerde bulundu.

Sinop Valisi Dr. Mustafa Özarslan, İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Hasan Mollahüseyinoğlu, Sağlık Hizmetleri Başkanı Dt. Halil İbrahim Ustaoğlu ile birlikte Sinop Atatürk Devlet Hastanesi yerleşkesinde detaylı incelemelerde bulundu.

Vali Özarslan, hastane bünyesinde sunulan sağlık hizmetleri hakkında Başhekim Uzm. Dr. Murat Mutlu’dan brifing aldı. Sağlık hizmetlerinin daha etkin ve kaliteli bir şekilde sunulabilmesi amacıyla yapılan istişarelerde bulunan Vali, vatandaşların sağlık hizmetlerinden daha etkin bir şekilde faydalanabilmesi için yapılabilecek çalışmaları değerlendirdi.

Devlet Hastanesi’nin farklı birimlerini ziyaret eden Vali Özarslan, Acil Servis ve diğer sağlık birimlerindeki çalışmaları yerinde gözlemleyerek sağlık personeliyle bir araya geldi. Vatandaşlara ve hasta yakınlarına geçmiş olsun dileklerini ileten Vali Özarslan, sağlık çalışanlarına başarılar diledi ve emeklerinden dolayı teşekkür etti.

 

Sinop Valisi Özarslan hastanede incelemelerde bulundu
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!